more SAFETY and FUN
wartość koszyka 0 zł zł ; dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
KOD RABATOWY
OK
  rozmiar cena ilość wartość rabat
dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
do zapłaty: 0 zł
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Pistolety gazowe bez zezwolenia

 

Każdego roku ulice polskich miast stają się coraz bardziej niebezpieczne. Na wzrost chuligaństwa, napadów na ulicy i ogólnego wzrostu przestępczości nie można się przygotować, ale można wyposażyć się w odpowiednie narzędzia odstraszające ewentualnego napastnika. Produkty do samoobrony zyskały bezprecedensową, znacznie bardziej aktualną popularność. Ludzie z naszego kraju są znacznie częściej zainteresowani zakupem pistoletu gazowego. Popularność tej bezpiecznej, a zarazem skutecznej broni stale rośnie. Nie jest to zaskakujące, ponieważ pistolet gazowy jest jedyną bronią, którą można legalnie posiadać, nie tracąc zbyt wiele czasu i nerwów na zbieranie różnych certyfikatów i pozwoleń. Między innymi cena pistoletu gazowego jest znacznie niższa niż cena broni palnej.
 

Jak działają pistolety gazowe na przeciwnika?

 

Posiadacz pistoletu gazowego może go bezpiecznie użyć, jeśli jest to absolutnie konieczne, bez obawy o konsekwencje prawne, ponieważ prawie niemożliwe jest zranienie taką bronią. Ale fakt ten nie umniejsza zdolności ochronnych broni, ale raczej odwrotnie.
 

Po użyciu takiej broni gaz dostaje się do oczu i dróg oddechowych, sprawcy napaści, który na dłuższy czas zostanie całkowicie obezwładniony i niezdolny do dalszego ataku, w tym czasie można skutecznie opuścić miejsce zdarzenia lub znaleźć kilku świadków i wezwać policję na miejsce ataku. Ponadto, w zależności od objętości wkładu gazowego w pistolecie, nadal można ponownie go zastosować.
 

Broń gazowa do samoobrony

Na pozór broń gazowa nie różni się wyglądem od broni palnej, pistolety gazowe znanych firm produkujących takie urządzenia są w stanie ochłodzić żarliwość każdego napastnika. Główną zaletą takiej broni jest jej wygląd, który dokładnie replikuje broń wojskową. Dlatego można skutecznie odstraszyć agresora i uniknąć nieprzyjemnej konfrontacji.
 

Zasada działania pistoletu gazowego

 

Zasada działania pistoletu gazowego polega na wyrzucenie silnego strumienia gazu. Jeśli tworzący się aerozol dostanie się do oczu lub dróg oddechowych, pojawi się silne działanie drażniące (ból oczu, nadmierne łzawienie, kaszel, duszność itp.) z powodu, którego napastnik zostanie obezwładniony na 30-60 minut. Efekt uderzający jest słabo skorelowany z rozmiarem modelu i jego kalibru. Teoretycznie, im więcej parametrów, tym skuteczniejsza powinna być efektywność, ale jak pokazuje praktyka, skuteczność oddziaływania na wroga zależy głównie, od jakości gazu.
 

Pistolety gazowe - zalety

 

Dokonując strzału z pistoletu gazowego nie można spowodować uszkodzenia ciała jak w przypadku broni palnej a czasami nawet broni na gumowe kulki. Nawet strzał z bliskiej odległości najprawdopodobniej spowoduje tylko podrażnienie oczu i układu oddechowego. Ale może powstrzymać człowieka wbrew jego woli, ponieważ wystarczy pozbawić go widzenia i utrudnić oddychanie. Pistolety gazowe mogą obiektywnie zakłócać działanie organizmu napastnika.
 

Możliwość zakupu pistoletu gazowego bez konieczności posiadania zezwolenia pozwala na zabezpieczenie się przed ewentualnym atakiem ze strony napastnika. Wracając do domu w późnych godzinach wieczornych można czuć się pewniej i w razie potrzeby ochronić swoje zdrowie a może i życie. Pistolety gazowe są lepszym rozwiązaniem niż popularne dozowniki z gazem, można skuteczniej trafić w twarz atakującego. Jest to również bezpieczniejsze dla samego użytkownika, ponieważ strumień gazu posiada odpowiedni kierunek, bez obawy o dotarcie do jego układu oddechowego.
 

Dobry Pistolet gazowy RMG-19

 

Pistolety gazowe RMG-19 to replika kultowego Glocka. Można nabyć go bez zezwoleń i całkowicie legalne. Źródłem gazu jest wymienny wkład, wypełniony silnie aktywną substancją - alkaloid, która powstrzymuje atakującego przez 20 minut. W przeciwieństwie do konwencjonalnych pistoletów gazowych już sam wygląd pistoletu wywołuje szok u napastnika.
 

W zestawie z pistoletem jest 1 pojemnik. Wymiary: 174 x 127 (skala 1: 1 z pistoletem Glock), waga: 400 g. Jeden pojemnik wystarcza na 10 mocnych strzałów w postaci chmury gazu pieprzowego o zasięgu 2 metrów. Pistolet wykonany jest z tworzywa sztucznego i posiada zapasowy nabój montowany za pomocą zacisku. Mechanizm wyzwalania strumienia gazu pozwala nawet na 10 sekund nieprzerwanego rażenia napastnika.
 

Pistolety na gaz do obrony własnej

 

Pistolet gazowy RMG-19 działa skutecznie na osoby będące pod wpływem alkoholu, narkotyków lub dopalaczy a także na agresywne zwierzęta umożliwiając pewną i skuteczną obronę. Ręczny miotacz gazu RMG-19 to urządzenie obronne, które do złudzenia przypomina austriacki pistolet Glock, z tą jednak różnicą, że nie strzela ostrą amunicją, lecz wyrzuca pod ciśnieniem wiązkę gazu pieprzowego o bardzo wysokim stężeniu kapsaicyny.
 

Ten organiczny środek chemiczny odpowiada posiada bardzo ostry zapach, powodujący podrażnienie gardła, przełyku oraz oczu, co skutecznie unieruchamia napastnika, który odstępuje od dalszego ataku. W zastosowaniu obronnym, kapsaicyna bardzo skutecznie oddziałuje na skórę, oczy oraz układ oddechowy, powodując trudności w oddychaniu, silne i uciążliwe podrażnienia oczu i śluzówki, bez trwałych jednak efektów i utraty zdrowia.
 

Przykłady innych pistoletów gazowych

 

Pistolet gazowy RMG-23 – to model lekki i niewielkich rozmiarów, który łatwo można ukryć, jest wierną kopią szwajcarskiego pistoletu Sig Sauer. Pistolet posiada zasięg 4 metrów, co pozwala na skuteczne odstraszenie i obezwładnienie napastnika. RMG-23 wyposażony jest w bezpiecznik uniemożliwiający przypadkowy wystrzał. Używając ten model pistoletu gazowego można oddać dziesięć strzałów, po czym należy pojemnik z gazem wymienić na nowy.
 

Pistolet gazowy – producent Walther

 

Ze względu na szybki rozwój sprzedaży akcesoriów do samoobronny w całej Europie, producent Walther, podążając za nowymi trendami, wprowadził na rynek gazowe pistolety Walther PDP. Pistolet wykonany jest z tworzywa sztucznego typu ABS odpornego na upadki, imituje wygląd pistoletu kieszonkowego, który wykorzystuje ergonomiczną konstrukcję. Jest dostępny w kolorze czarnym i nie wymaga posiadania zezwolenia.
 

Pistolet gazowy Walther PDP działa na zasadzie ręcznego miotacza gazu obezwładniającego, unieruchamia agresora na około 30 minut i wywoła u niego uporczywy kaszel i łzawienie oczu. Pojemnik z gazem pieprzowym wystarcza na oddanie 6 bardzo mocnych wystrzałów na ponad 5 metrów. Jest skuteczny nawet przy wietrznej pogodzie
 

Pistolety gazowe są naturalne, poręczne i wygodne w noszeniu i użytkowaniu. Nie przeszkadza i nie obciąża zbytnio kieszeni kurtki lub marynarki. Posiada zewnętrzny bezpiecznik chwytowy zapobiegający przypadkowemu użyciu. Można go nosić przy sobie w kaburze, w torbie, lub przechowywać w domu. Spust działa lekko i płynnie. Wymiana pojemnika gazowego jest bardzo łatwa i szybka, trwa zaledwie kilka sekund. Pistolety gazowe Walther PDP wygląda spektakularnie i groźnie, co samo w sobie może zatrzymać atakującego.

za GRANICĘ
do krajów UE
za 55 zł
e-RATY 0%
w 15 minut
ZWROT aż
do 100 dni
DARMOWA
dostawa
od 199 zł