more SAFETY and FUN
wartość koszyka 0 zł zł ; dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
KOD RABATOWY
OK
  rozmiar cena ilość wartość rabat
dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
do zapłaty: 0 zł
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Pistolet Walther jako wiatrówka

Jak można przeczytać na wielu portalach, wiatrówka - pistolet WALTHER to replika jednego z najbardziej pożądanych pistoletów na całym świecie. W tym artykule zajmiemy się opisem oraz dokładną specyfikacją repliki CP99, która swymi właściwościami w dużej mierze odwzorowuje oryginał o nazwie Walther P99. Warto wspomnieć, iż pistolet ten służył, jako broń słynnemu filmowemu agentowi, więc jego popularność jeszcze bardziej na tym zyskała. Ponadto, pistolet ten jest podstawowym wyposażeniem armii oraz policji stacjonujących na całym świecie.

 

Opis wiatrówki - pistoletu Walther CP99

Zaczynając opis tejże wiatrówki należy wymienić, dzięki czemu nazywa się ją repliką oryginału. Broń została wyposażona w kilka rozwiązań, które pozwalają ją tak nazywać. Są to:

  • gwintowana lufa, która pozwala na to, by oddać precyzyjny strzał
  • zrzut potrzebny do samonapinacza spustu
  • oraz przede wszystkim samonapinacz spustu, którego uruchomienie powoduje przeładowanie zamka

 

 

Wiatróki Walther odpowiednie dla indywidualnego odbiorcy

Prócz zastosowania opisywanego pistoletu w służbach ochrony narodowej na całym świecie, broń zyskała również popularność wśród mnogiej liczby indywidualnych klientów. Opisuje się go, jako aktualnie najlepszy pistolet pneumatyczny ogólnodostępny. Zasilany jest jednorazową kapsułą z gazem CO2, którą umieszczono w magazynku. Jej zaletą jest fakt, że można ją bezproblemowo oraz szybko wymienić. By zawrócić uwagę na podobieństwo repliki do jej oryginału, umiejscowienie dźwigni jest takie samo, jak w oryginale broni palnej.

 

Pojemność, amunicja, rodzaj śrutu

Pojemność jednorazowej kapsuły starcza na to, by oddać 60 strzałów. Amunicja wiatrówki krótkiej charakteryzuje się 4,6 mm śrutem, którego wystrzał ma prędkość 110 m/s. Wspomniana prędkość gwarantuje nam oddanie precyzyjnego ognia na odległość kilkunastu metrów. Co więcej, z pistoletu możliwe jest strzelanie w trybie Double Action, dzięki któremu możliwe jest opróżnienie magazynku w kilka sekund. Można również strzelać o wiele spokojniej, jak i precyzyjnej ze względu na przedwczesne przeładowanie zamku. W ten sposób droga spustu staje się znacznie krótsza, a strzał zyskuje na zwiększonej precyzyjności.

 

Wyjątkowa celność strzału wiatrówek Walther

Jak już zostało wspomniane, gwintowana lufa sprawia, iż pistolety są niezwykle celne. Z tegoż powodu sprawdzi się zarówno podczas rekreacyjnego strzelania, czy też celowania w środek tarczy. Z kolei, system przeładowania tylnej części zamka również zasługuje na wyróżnienie ze względu na swoją specyfikację. Uruchamia on napinacz spustu, następnie powoduje skrócenie jego drogi w czasie ściągania poprawiając przy tym celność strzału do maksimum.

 

Idealnie odwzorowana replika dla wymagających

Pistolet Walther CP99 jest wiernie oddaną repliką swego oryginału, zarówno ze względu na jego techniczne możliwości, jak i wizualne aspekty. Dzięki wykorzystanym materiałom mamy gwarancję odporności konstrukcji omawianej wiatrówki na wszelkie zużycie oraz możliwe uszkodzenia typu mechanicznego. Dzięki precyzyjności wykonania broni, pozwala to na uzyskanie bardzo dobrych wynikach strzeleckich. Na pistolecie zostały umieszczone licencjonowane oznaczenia producenta broni, co sprzyja, aby broń trafiła do indywidualnej kolekcji klienta.

 

Wiatrówki - pistolety Walther to najwyższa jakość

Mówiąć krótkie wiatrówki Walther od razu kojarzymy to z wysokiej jakości pistoletami, karabinkami. Poniekąd słusznie. Marka ta jest bowiem jedną z najlepszych na świecie. Karabinek tej firmy cechuje się bardzo wysoką jakością, a wszystkie repliki są niemal idealne. W naszym sklepie możesz znaleźć sporo modeli tego producenta, zapytać serwisu o jakość, wybrać odpowiednią rękojeści, skomponować swój zestaw, magazynek. Dobrze dobrana wiatrówka karabinek lub wiatrówki pistolety to pewność, że korzystanie z nich będzie wielką przyjemnością. Szczególnie polecamy produkt o nazwie wiatrówka walther cp99 - dobry wybór dla wymagających. W naszym sklepie znajdziesz militaria najwyższej jakości. Zapraszamy na zakupy.

 

Masz dodatkowe pytania? Chętnie pomożemy w doborze wiatrówki oraz innych akcesoriów!

Nasz sklep bardzo chętnie pomaga podczas zakupów. Zdajemy sobie sprawę, że temat wiatrówki karabinki to szczególnie trudne zagadnienie dla początkujących. Cierpliwie odpowiadamy więc na wszystkie pytania. Czas odpowiedzi zazwyczaj wynosi kilka godzin - staramy się przekazać najnowszej, najlepsze informacje. Warto również przejrzeć opinie, któe zawierają nasze produkty i które pisane są przez użytkowników.

za GRANICĘ
do krajów UE
za 55 zł
e-RATY 0%
w 15 minut
ZWROT aż
do 100 dni
DARMOWA
dostawa
od 199 zł