more SAFETY and FUN
wartość koszyka 0 zł zł ; dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
KOD RABATOWY
OK
  rozmiar cena ilość wartość rabat
dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
do zapłaty: 0 zł
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Vostok - zegarki dla mężczyzny

(60 produktów)
Firmę Vostok Europe zna każdy miłośnik zegarków. Wostok posiada 80-letnią tradycję projektowania i produkcji wysokiej klasy, eleganckich  zegarków klasy Premium. Początki tej marki sięgają lat 40. XX wieku. Dokładniej rzecz ujmując roku 1942 i próby powstrzymania przez Armię Czerwoną natarcia niemieckich wojsk na Moskwę podczas Operacji Barbarossa. Wtedy obawiając się utracenia stolicy przeniesiono część Drugiej Moskiewskiej Fabryki Zegarków do republiki Tatarstanu w okolice Czystopola. W wojennej zawierusze  fabryka zaczęła produkować czasomierze dla żołnierzy Armii Czerwonej. Po zakończeniu II wojny światowej firma nadal funkcjonowała i wskoczyła na nowy poziom produkcji, a dokładniej zaczęła tworzyć zegarki mechaniczne, które do dzisiaj są głównymi i najważniejszymi propozycjami Wostoka. Firma w 1965 roku stała się oficjalnym dostawcą zegarków dla Ministerstwa Obrony ZSRR. Po rozpadzie Związku Radzieckiego zmieniono nazwę na Vostok, a w 2004 roku po połączeniu z wileńską firmą Koliz jest znana pod współczesną nazwą Vostok Europe.
 

Męskie zegarki Vostok

 

Głównym zamiarem technologicznym firmy Vostok Europe jest tworzenie zegarków niezawodnych , mających dużą precyzję chodu oraz wytrzymałość, co zgodnie z wojskową tradycją firmy jest realizowane do dnia dzisiejszego.  Od lat 60. firma zdobywa rynek i serca ludzi fenomenalnym designem, wytrzymałością na ekstremalne warunki, dokładnością, precyzją wykonania nawet najmniejszego elementu oraz szczelnością. Zegarki Vostok-Europe to obecnie bezsprzeczny hit na rynku europejskim. Świetnie się prezentują, są wygodne, dokładne, a także nadają prestiżu osobie noszącej. To pozycja obowiązkowa dla każdego kolekcjonera czasomierzy.
 

Zegarek Vostok - jaki warto kupić?

 
W ofercie naszego sklepu znajdą Państwo zegarki Vostok Europe z różnych kolekcji firmy:
 
Kolekcja Ałmaz – nawiązująca w swojej nazwie do tajnego radzieckiego projektu z lat 60. Dał on początek radzieckim stacjom orbitalnym „Saliut” i „Mir” oraz blok ISS - Międzynarodowej Stacji Kosmicznej. Kolekcję tą cechuje sportowy, a zarazem tradycyjny styl i charakter. Zegarki z tej kolekcji posiadają wysokiej jakości skórzane paski bądź bransolety wykonane ze stali szlachetnej. Koperty w kolorze różowego złota również wykonane ze wspomnianej wcześniej stali. Zegarki napędzane są przez bardzo dokładny i niezawodny japoński mechanizm kwarcowy Miyota 6S11 Quartz.
 
Kolekcja Europe N1 Rocket – inspirowana radziecką odpowiedzą na amerykańską rakietę Saturn V, przedstawioną Kremlowi na początku lat 60. Wysokiej jakości skórzane paski, tarcza wykonana ze szlachetnej stali. Modele z tej kolekcji świetnie prezentują się na nadgarstku, a zastosowanie systemu wodoszczelności 20ATM  pozwala na pływanie i nurkowanie z akwalungiem. Również oparte na niezawodnym japońskim mechanizmie kwarcowym Miyota 6S21 Quartz.
 
Kolekcja Anchar – tym razem marka Vostok odnosi się do radzieckiego okrętu podwodnego wyposażonego w napęd atomowy. W annałach historii zapisał się jako najszybszy okręt podwodny na świecie. Koperta w kolorze różowego złota wykonana ze stali szlachetnej. Sportowy i zarazem elegancki charakter zegarków napędzanych przez bardzo dokładny i niezawodny japoński mechanizm kwarcowy Miyota 6S21 Quartz.
 
Kolekcja Gaz-14 – Największe osiągnięcie radzieckiej motoryzacji luksusowa limuzyna Gaz-14
„Czajka” stała się inspiracją dla bardzo luksusowej kolekcji Vostok. W czasach ZSRR limuzyna ta była przeznaczona dla wysokiej rangi urzędników, polityków. Słynąca z komfortu i wysokiego zaawansowania technicznego jak na swoje czasy. Zegarki z tej kolekcji posiadają wysokiej jakości skórzane paski bądź bransolety wykonane ze stali szlachetnej. Dzięki wodoszczelności 5ATM pozwala na kąpiel w wannie.
 
Kolekcja Lunokhod-2 – firma Vostok Europe w tej kolekcji oddaje hołd ostatniemu bezzałogowemu radzieckiemu łazikowi księżycowemu, który wylądował na Księżycu w ramach programu Łuna. Na nadgarstku kolekcja Lunokhod - 2 prezentuje się bardzo elegancko, a dzięki wodoszczelności 30ATM pozwala na nurkowanie z butlą do kilkudziesięciu metrów. Na cyferblacie znajdziemy indeksy oznaczające pełne godziny, datownik, chronograf oraz stoper. Zegarek napędzany jest przez bardzo dokładny i niezawodny japoński mechanizm kwarcowy Miyota 6S30 Quartz.
za GRANICĘ
do krajów UE
za 55 zł
e-RATY 0%
w 15 minut
ZWROT aż
do 100 dni
DARMOWA
dostawa
od 199 zł