more SAFETY and FUN
wartość koszyka 0 zł zł ; dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE
KOD RABATOWY
OK
  rozmiar cena ilość wartość rabat
dostawa od 10 zł, do darmowej dostawy brakuje 199 zł
do zapłaty: 0 zł
KOD RABATOWY
OK
FINALIZUJ ZAMÓWIENIE

Broń hukowa i gazowan, na kulki gumowe - pistolety bez zezwolenia

(48 produktów)

Broń bez zezwolenia - broń hukowa i gazowa

Idąc wieczorem ulicą, nie każdy i nie zawsze może czuć się bezpiecznie. Aby łatwiej odeprzeć atak napastnika, warto mieć ze sobą odpowiednią broń. Najczęściej nie trzeba jej nawet używać. W wielu napastnikach sam widok przedmiotu przypominającego pistolet czy rewolwer już wywołuje strach i sugeruje, iż lepiej dać nam spokój. Aby zapewnić sobie większe bezpieczeństwo, warto zdecydować się na zakup jednego z wysokiej jakości pistoletów dostępnych w naszej ofercie. 


 

Pistolety gazowe

W naszej ofercie znajdują się wysokiej jakości pistolety gazowe pochodzące wyłącznie z pewnych źródeł. Wszystkie pistolety posiadają niezbędne certyfikaty i są całkowicie bezpieczne dla użytkowników. Najtańsze rozwiązania przeznaczone są raczej dla osób, które po prostu chcą kupić niedużą broń dla własnego bezpieczeństwa. Są małe, poręczne i bez problemu mieszczą się do damskiej torebki lub do plecaka. Zasięg rażenia tych pistoletów oscyluje najczęściej w granicach kilku metrów, co jest znacznie lepszym rezultatem, niż w przypadku gazu pieprzowego. Magazynek wystarcza najczęściej na około 10 wystrzałów, co w zupełności wystarcza do odparcia ataku napastników. Tego typu broń gazowa bez zezwolenia polecana jest w szczególności dla kobiet. 

Pistolety hukowe

Inną grupą produktów są wysokiej klasy pistolety hukowe czyli broń hukowa. Ich głównym zadaniem jest narobienie hałasu podczas wystrzału. Pistolety hukowe dostępne w naszej ofercie posiadają również możliwość oddawania strzałów. Magazynek wystarcza najczęściej na kilka nabojów. 


 

Pistolety na kule gumowe (np. 10 mm)

Pistolet na kule gumowe to produkt dla najbardziej wymagających klientów. Oprócz pistoletów sprzedajemy również karabiny, które miotają kulami gumowymi, gumowo-metalowymi oraz pieprzowymi (popularne kule pieprzowe). Dostępna w naszej ofercie broń gazowa dedykowana jest zarówno dla osób, które chcą zakupić pistolet gazowy lub sięgnąć do pistoletów hukowych do celów obronnych, jak i dla osób pragnących zakupić taką rzecz do celów treningowych. W ofercie posiadamy również dodatkowe akcesoria i części zamienne do oferowanej broni.

 

Broń hukowa, gazowa bez zezwolenia czy na kule gumowe daje poczucie bezpieczeństwa

Posiadanie broni bez zezwolenia to sposób na to, aby poczuć się bezpieczniej w wielu sytuacjach. Broń hukowa czy gazowa może nam ocalić życie. Oczywiście posiadanie broni hukowej nie daje to pewności, że nie staniemy się ofiarą ataku. Daje nam to jednak większe pole manewru w zakresie samoobrony. Tego typu broń bez zezwolenia nie wymaga specjalistycznego sprzętu jak np. lunety celownicze czy celowniki laserowe. Posiadanie pistoletu hukowego czy broni gazowej może skutecznie ochronić nas i naszych bliskich. Oczywiście podczas użytkowania tego typu broni trzeba szczególną wagę przykładać do bezpieczeństwa. Proszę pamiętać, że sięgnięcie po tego typu broń zawsze powinno być uzasadnione. Jeśli nie czujesz się pewnie korzystając z tego typu broni to warto zastanowić się nad innymi produktami typu odstraszacze. Sprawdzą się tutaj np. paralizatory lub gazy pieprzowe - to też bardzo dobry i skuteczny sposób samoobrony. Czytając na temat broni bez zezwolenia warto zapoznać się z takimi tematami jak pistolety i rewolwery, amunicja, naboje, lunety obserwacyjne, rewolwer hukowy, militaria, noktowizory, broń czarnoprochowaczy coś w temacie broni alarmowej, bocznego zapłonu. To wszystko znajdziesz w naszym sklepie.
 

Dodatkowe informacje na temat broni hukowej, gazowej, na kulki

Zapraszamy również do przejrzenia naszego bloga militarnego. Znajdziesz tam więćej informacji na tematy takie jak konserwacja broni, wystrzeliwania rac, amunicja hukowa, air soft gun, pistolet hukowy alarmowy, ekol viper, 6 mm short, broń czarnoprochowa czy też naboje hukowe. Informujemy tam również na temat nowości promocje - warto zatem przeglądać blog i być na bieżąco w temacie nie tylko broni hukowej czy gazowej, ale również z innym sprzętem militarnym.

za GRANICĘ
do krajów UE
za 55 zł
e-RATY 0%
w 15 minut
ZWROT aż
do 100 dni
DARMOWA
dostawa
od 199 zł