Płyny do dezynfekcji

Ze względu na obecną sytuację związaną z epidemią nowego wirusa płyn do dezynfekcji stał się nieodłącznym elementem codziennego wyposażenia wielu osób. Wychodząc po zakupy lub w celu załatwienia pilnych spraw zawodowych narażamy się na niebezpieczeństwo zakażenia. Dlatego tak ważne jest postępowanie zgodnie z wytycznymi WHO w kwestii higieny. Wśród tych zaleceń jest częste mycie rąk i odkażanie ich odpowiednimi, atestowanymi preparatami.

Żele dezynfekujące do rąk - dlaczego warto ich używać?

Gdy podczas wyjścia z domu dochodzi do kontaktu dłoni z różnymi przedmiotami, takimi jak klamki w drzwiach, czy uchwyty we wnętrzu komunikacji miejskiej, zawsze istnieje ryzyko, że powierzchnia ta miała kontakt z groźnymi zarazkami. Co zrobić w takiej sytuacji? Rąk nie da się przecież umyć w trakcie podróży.

Nie daj szans zarazkom

W takiej sytuacji niezastąpioną metodą odkażania jest płyn do dezynfekcji. Żele dezynfekujące do rąk są gwarancją bezpieczeństwa w tych trudnych czasach. Ważne jest, aby preparat posiadał odpowiednie atesty i był na bazie wysoko stężonego alkoholu, min. 60%. Dzięki temu znacznie zmniejszamy szansę infekcji.

Wydajność i efektywność

Jakość preparatu jest kluczowa, jeśli chcemy mieć pewność, że w odpowiedni sposób będzie spełniał swoją funkcję. Dlatego warto kupować produkty sprawdzonych producentów. Zakup należy także dostosować do swoich potrzeb. Na rynku dostępne są zazwyczaj warianty  objętości 1l oraz 5l. W przypadku, gdy chcemy, by płyn do dezynfekcji towarzyszył nam w podróży, warto jest zakupić dodatkowy, mniejszy dozownik i napełnić go. Dzięki temu będzie zawsze gotowy do użycia i łatwy w transporcie.

Bezpieczeństwo twoje i twoich bliskich

Dbanie o higienę to nie tylko zapewnianie bezpieczeństwa własnej osobie. To również troska o najbliższych. Dzięki stosowaniu się do zaleceń organizacji zajmujących się zdrowiem publicznym przyczyniamy się też do niwelowania zagrożeń, które na nas czyhają. Takie postępowanie jest świadectwem dojrzałości i dbania o dobro naszego społeczeństwa.

Opinie klientów zobacz: wszystkie opinie

Twoja opinia może być pierwsza.

Pokazuje 0-0 z 0 opinii